Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGWA30M65DF2
STGWA30M65DF2
STGWA30M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGWA30M65DF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGWA30M65DF2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 30A TO247-3
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero STGWA30M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 30A TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29881 pcs Tietolomake STGW(A)30M65DF2 Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 31.6ns/115ns Switching Energy 300µJ (on), 960µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 140ns Virta - Max 258W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-15842-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Gate Charge 80nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A