Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGWA75M65DF2
STGWA75M65DF2
STGWA75M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGWA75M65DF2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGWA75M65DF2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs600 pcs1200 pcs
Product parameter
Osa numero STGWA75M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27782 pcs Tietolomake STGW(A)75M65DF2 Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A Testaa kunto 400V, 75A, 3.3 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 47ns/125ns Switching Energy 690µJ (on), 2.54mJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads Sarja M
Käänteinen Recovery Time (TRR) 165ns Virta - Max 468W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-16975 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Gate Charge 225nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 120A 468W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 225A Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A