Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGWA40S120DF3
STGWA40S120DF3
STGWA40S120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGWA40S120DF3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGWA40S120DF3
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 1200V 40A TO247-3L
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Osa numero STGWA40S120DF3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 1200V 40A TO247-3L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12902 pcs Tietolomake STGW(A)40S120DF3
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 40A Testaa kunto 600V, 40A, 15 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 35ns/148ns Switching Energy 1.43mJ (on), 3.83mJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247-3 Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 355ns Virta - Max 468W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-15630-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Gate Charge 129nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 160A Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A