Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGWT60H65DFB
STGWT60H65DFB
STGWT60H65DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGWT60H65DFB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGWT60H65DFB
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 80A 375W TO3P-3L
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero STGWT60H65DFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 80A 375W TO3P-3L Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35689 pcs Tietolomake STGW(T)60H65DFB
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 60A Testaa kunto 400V, 60A, 5 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 51ns/160ns Switching Energy 1.09mJ (on), 626µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-3P Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 60ns Virta - Max 375W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-3P-3, SC-65-3
Muut nimet 497-14232-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 306nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-3P
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 240A Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A