Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > STGY80H65DFB
STGY80H65DFB
STGY80H65DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STGY80H65DFB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STGY80H65DFB
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 120A 469W MAX247
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs
Product parameter
Osa numero STGY80H65DFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 120A 469W MAX247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9271 pcs Tietolomake STGx(x)80H65DFB
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 80A Testaa kunto 400V, 80A, 10 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 84ns/280ns Switching Energy 2.1mJ (on), 1.5mJ (off)
Toimittaja Device Package MAX247™ Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 85ns Virta - Max 469W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-14564-5
STGY80H65DFB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 414nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole MAX247™ Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 240A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A