STW56N60DM2
STW56N60DM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STW56N60DM2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STW56N60DM2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 50A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Osa numero STW56N60DM2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 600V 50A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13475 pcs Tietolomake STW56N60DM2
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-247 Sarja MDmesh™ DM2
RDS (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 25A, 10V Tehonkulutus (Max) 360W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-16341-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4100pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 50A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)