STW56N65DM2
STW56N65DM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta STW56N65DM2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero STW56N65DM2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 650V 48A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Osa numero STW56N65DM2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 650V 48A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12001 pcs Tietolomake STW56N65DM2
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-247 Sarja MDmesh™ DM2
RDS (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 24A, 10V Tehonkulutus (Max) 360W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Muut nimet 497-16337-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4100pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 88nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 650V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 650V 48A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)