SCHF12500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCHF12500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCHF12500
Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 457 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero SCHF12500 Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 457 pcs Tietolomake SLIMPAC
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) Standard
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mA Jännite - Breakdown -
Sarja - RoHS-tila Bulk
Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Jos F -
Polarisaatio Axial Käyttölämpötila - liitäntä 100ns
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Valmistajan osanumero SCHF12500
Laajennettu kuvaus Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole diodikonfiguraatiolla 1µA @ 12500V
Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 17V @ 500mA
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 12500V (12.5kV) Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Liittyvät tuotteet
SCH74-470 Image
  • Osa#:SCH74-470
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM