SCHS10000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCHS10000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCHS10000
Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 10KV 2A AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 510 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero SCHS10000 Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GEN PURP 10KV 2A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 510 pcs Tietolomake SCHSx
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) Standard
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 2A Jännite - Breakdown -
Sarja - RoHS-tila Bulk
Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Jos F -
Polarisaatio Axial Käyttölämpötila - liitäntä 2.5µs
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Valmistajan osanumero SCHS10000
Laajennettu kuvaus Diode Standard 10000V (10kV) 2A Through Hole diodikonfiguraatiolla 1µA @ 10000V
Kuvaus DIODE GEN PURP 10KV 2A AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 11.5V @ 3A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10000V (10kV) Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C