Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D023W54SN
8D023W54SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D023W54SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D023W54SN
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 53C MIXED SKT RECP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1285 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero 8D023W54SN Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 53C MIXED SKT RECP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1285 pcs Tietolomake 8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 23-54
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Olive Drab Cadmium
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-3250 Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 53
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 5A, 13A, 23A Yhteydenotto Material Copper Alloy