8D023W55PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D023W55PA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D023W55PA |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8D 55C 55#20 PIN RECP |
Product parameter
| Osa numero | 8D023W55PA | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8D 55C 55#20 PIN RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1502 pcs | Tietolomake | 8D023W55PA-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-55 |
| Shell-materiaali | Aluminum | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-3258 | Suuntautuminen | A |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 55 |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |