Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > 8D725F24SN
8D725F24SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D725F24SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 8D725F24SN
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 24C 12#16 12#12 SKT J/N
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 8D725F24SN Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus 8D 24C 12#16 12#12 SKT J/N Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1021 pcs Tietolomake 8D725F24SN-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-24
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakkaus Bulk
Muut nimet 1792-13777 Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 24
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Bulkhead - Front Side Nut
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Nykyinen arvostelu 13A, 23A Yhteydenotto Material Copper Alloy