8D725F29PD-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 8D725F29PD-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8D725F29PD-LC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | 8D725F29PD-LC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1297 pcs | Tietolomake | 8D725F29PD-C Drawing8D Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Male Pins |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 25-29 | Shell-materiaali | Aluminum |
| Shell Finish | Nickel | Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | 1792-13788 |
| Suuntautuminen | D | Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C |
| Joitakin paikkoja | 29 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Lisää materiaali | Thermoplastic |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | sisältää | - |
| Asuminen Color | Silver | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |