MS27656T25B29SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27656T25B29SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MS27656T25B29SC |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | 8LT 29C 29#16 SKT RECP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
Product parameter
| Osa numero | MS27656T25B29SC | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 8LT 29C 29#16 SKT RECP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1381 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | Shielded |
| Shell Size, MIL | J | Shell Size - Insert | 25-29 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Green Cadmium |
| Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 1792-43038 | Suuntautuminen | C |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C | Joitakin paikkoja | 29 |
| kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Nykyinen arvostelu | 13A | Yhteydenotto Material | Copper Alloy |