MS27656T25B29SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS27656T25B29SL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MS27656T25B29SL |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MS27656T25B29SL | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2528 pcs | Tietolomake | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Female Sockets |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 25-29 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Cadmium | Sarja | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakkaus | Bulk | Muut nimet | SMS27656T25B29SL |
| Suuntautuminen | N (Normal) | Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Joitakin paikkoja | 29 | Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Asennus Ominaisuus | Flange |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali Paloluokitus | - |
| Valmistajan toimitusaika | 2 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS non-compliant |
| Lisää materiaali | Thermoplastic | Tulosuoja | - |
| sisältää | - | Asuminen Color | Olive Drab |
| ominaisuudet | - | kiinnitys tyyppi | Bayonet Lock |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Kiinnitysmutteri, pinnoitus | - |