Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGC4R500
GGC4R500
GGC4R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGC4R500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGC4R500
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero GGC4R500 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3626 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Muut nimet GGC4R500-ND
SG9180
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.312" (7.92mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
kapasitanssi Range 0.8 ~ 4.5pF säätö Tyyppi Side