Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGC4R500R
GGC4R500R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGC4R500R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGC4R500R
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2673 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero GGC4R500R Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V TH Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 2673 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Korkeus - Istuva (Max) 0.312" (7.92mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole
kapasitanssi Range 0.8 ~ 4.5pF säätö Tyyppi Side