Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGL12000
GGL12000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGL12000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGL12000
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V TH
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1852 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero GGL12000 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1852 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1250V
Koko / Dimension 0.250" Dia (6.35mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole
kapasitanssi Range 0.8 ~ 12pF säätö Tyyppi Side