Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGV12000
GGV12000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGV12000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGV12000
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero GGV12000 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1534 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1250V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.859" (21.82mm) ominaisuudet Sealed
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole
kapasitanssi Range 0.8 ~ 12pF säätö Tyyppi Side