Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGV8R500
GGV8R500
GGV8R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGV8R500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGV8R500
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero GGV8R500 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2122 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1250V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Muut nimet GGV8R500-ND
SG9193
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.641" (16.28mm) ominaisuudet Sealed
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole
kapasitanssi Range 0.8 ~ 8.5pF säätö Tyyppi Side