Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB2512JKL1K50
HVCB2512JKL1K50
HVCB2512JKL1K50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB2512JKL1K50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB2512JKL1K50
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 5% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB2512JKL1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58323 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Sarja HVC
paneeli tila 1.5 kOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet HVCB 2512 T0 1.5K 5% I