Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB2512JTD3M30
HVCB2512JTD3M30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB2512JTD3M30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB2512JTD3M30
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3M OHM 5% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB2512JTD3M30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.3M OHM 5% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44001 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Sarja HVC
paneeli tila 3.3 MOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 MOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film