Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RACF324DJT33K0
RACF324DJT33K0
RACF324DJT33K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACF324DJT33K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACF324DJT33K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RACF324DJT33K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1093355 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRACF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.200" L x 0.118" W (5.08mm x 3.00mm) Sarja RACF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 33k Virta Per Element 125mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 33k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated