Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RACF324DJT510R
RACF324DJT510R
RACF324DJT510R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACF324DJT510R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACF324DJT510R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RACF324DJT510R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1025756 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRACF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.200" L x 0.118" W (5.08mm x 3.00mm) Sarja RACF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 510 Virta Per Element 125mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals
Muut nimet RAC 324D 510 5% R