Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0603JG22R0
RMCF0603JG22R0
RMCF0603JG22R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0603JG22R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0603JG22R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 22 OHM 5% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0603JG22R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 22 OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21737893 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RMCF
paneeli tila 22 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RMC 1/16 22 5% G