Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF0603JG2K20
RMCF0603JG2K20
RMCF0603JG2K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF0603JG2K20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF0603JG2K20
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF0603JG2K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20890233 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Sarja RMCF
paneeli tila 2.2 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W