Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210FT1K10
RMCF1210FT1K10
RMCF1210FT1K10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210FT1K10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210FT1K10
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.1K OHM 1% 1/3W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210FT1K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.1K OHM 1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3030676 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.1 kOhms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet RMCF1210FT1K10DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.1 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film