Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RMCF1210FT1K37
RMCF1210FT1K37
RMCF1210FT1K37
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RMCF1210FT1K37 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RMCF1210FT1K37
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.37K OHM 1% 1/3W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RMCF1210FT1K37 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.37K OHM 1% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4532456 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja RMCF
paneeli tila 1.37 kOhms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet RMC 1/4 1.37K 1% R