Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FBD294K
RNMF12FBD294K
RNMF12FBD294K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FBD294K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FBD294K
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 294K OHM 1/2W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNMF12FBD294K Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 294K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4345585 pcs Tietolomake RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.5W, 1/2W Jännite - Breakdown Axial
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF RoHS-tila Bulk
Polarisaatio Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RNMF12FBD294K
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 294k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES 294K OHM 1/2W 1% AXIAL