Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FTC12R1
RNMF12FTC12R1
RNMF12FTC12R1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FTC12R1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FTC12R1
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNMF12FTC12R1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12.1 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3754165 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNMF
paneeli tila 12.1 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNM 1/2 T2 12.1 1% R
RNM 1/2 T2 12.1 1% R-ND