Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF3JT3K60
RSMF3JT3K60
RSMF3JT3K60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF3JT3K60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF3JT3K60
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.6K OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RSMF3JT3K60 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.6K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 886885 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 3.6 kOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSM 3 3.6K 5% R