Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF3JT3R00
RSMF3JT3R00
RSMF3JT3R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF3JT3R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF3JT3R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 3W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF3JT3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 985770 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 3 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSM 3 3 5% R
RSM335%R
RSM335%R-ND