Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RTAN0805BKE75R0
RTAN0805BKE75R0
RTAN0805BKE75R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RTAN0805BKE75R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RTAN0805BKE75R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75 OHM 0.1% 1/5W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero RTAN0805BKE75R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75 OHM 0.1% 1/5W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 308282 pcs Tietolomake RTAN Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RTAN
paneeli tila 75 Ohms Virta (wattia) 0.2W, 1/5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RTAN0805BKE75R0TR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film