Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RTAN1206BKE100K
RTAN1206BKE100K
RTAN1206BKE100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RTAN1206BKE100K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RTAN1206BKE100K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 0.1% 2/5W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RTAN1206BKE100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 0.1% 2/5W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 284226 pcs Tietolomake RTAN Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Sarja RTAN
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.4W, 2/5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet RTAN1206BKE100KTR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.75mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film