Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > VM3JB10R0
VM3JB10R0
VM3JB10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VM3JB10R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VM3JB10R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 3W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero VM3JB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 516755 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Sarja VM
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound