Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > VM3JB2R00
VM3JB2R00
VM3JB2R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VM3JB2R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VM3JB2R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT
Product parameter
Osa numero VM3JB2R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 460367 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Sarja VM
paneeli tila 2 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet VM 3 2 5% B
VM325%B
VM325%B-ND