Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MLZ2012A1R0M
MLZ2012A1R0M
MLZ2012A1R0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLZ2012A1R0M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLZ2012A1R0M
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero MLZ2012A1R0M Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 1UH 900MA 100 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1953803 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Shielded
Sarja MLZ Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 445-3167-2
MLZ2012A1R0MT
MLZ2012A1R0MT000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10MHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm)
Taajuus - Self Resonant 160MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Multilayer Inductor 900mA 100 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Nykyinen arvostelu 900mA
Nykyinen - värikylläisyys 280mA