Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MLZ2012A2R2WT000
MLZ2012A2R2WT000
MLZ2012A2R2WT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLZ2012A2R2WT000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLZ2012A2R2WT000
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 650MA 150 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero MLZ2012A2R2WT000 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 650MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1709788 pcs Tietolomake MLZ2012 Series, Commercial
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Shielded
Sarja MLZ Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 445-6393-2
MLZ2012A2R2W
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 10MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 650mA 195 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys 210mA