Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MLZ2012N2R2LT000
MLZ2012N2R2LT000
MLZ2012N2R2LT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLZ2012N2R2LT000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLZ2012N2R2LT000
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 800MA 120 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MLZ2012N2R2LT000 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 800MA 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1025338 pcs Tietolomake MLZ2012 Series, Commercial
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Shielded
Sarja MLZ Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 445-6758-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm) Taajuus - Self Resonant 120MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 800mA 156 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 156 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 800mA Nykyinen - värikylläisyys 170mA