Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MLZ2012N4R7LT000
MLZ2012N4R7LT000
MLZ2012N4R7LT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLZ2012N4R7LT000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLZ2012N4R7LT000
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 600MA 180 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero MLZ2012N4R7LT000 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 600MA 180 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1839921 pcs Tietolomake MLZ2012 Series, Commercial
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Shielded
Sarja MLZ Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 445-6760-2
MLZ2012N4R7L
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm) Taajuus - Self Resonant 70MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 600mA 234 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 234 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 600mA Nykyinen - värikylläisyys 130mA