Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferriittihelmet ja sirut > MMZ2012R121ATD25
MMZ2012R121ATD25
MMZ2012R121ATD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMZ2012R121ATD25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMZ2012R121ATD25
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MMZ2012R121ATD25 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2141961 pcs Tietolomake MMZ Series BriefMMZ2012 Series, Auto Datasheet
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja MMZ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 445-172856-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Lines 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 120 Ohms @ 100MHz
Korkeus (Max) 0.041" (1.05mm) Suodatintyyppi Signal Line
DC-vastus (DCR) (maksimi) 120 mOhm Card Paksuus (mm) 800mA