Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferriittihelmet ja sirut > MMZ2012R300ATD25
MMZ2012R300ATD25
MMZ2012R300ATD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMZ2012R300ATD25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMZ2012R300ATD25
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero MMZ2012R300ATD25 Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2811327 pcs Tietolomake MMZ Series BriefMMZ2012 Series, Auto Datasheet
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja MMZ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 445-172858-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Lines 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 30 Ohms @ 100MHz
Korkeus (Max) 0.041" (1.05mm) Suodatintyyppi Signal Line
DC-vastus (DCR) (maksimi) 50 mOhm Card Paksuus (mm) 1.5A