Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM17-654820LF
HM17-654820LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM17-654820LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM17-654820LF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 82UH 470MA 550 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM17-654820LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 82UH 470MA 550 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5298 pcs Tietolomake HM17 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.236" Dia (6.00mm) suojaus Unshielded
Sarja HM17 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 550 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 470mA Nykyinen - värikylläisyys -