Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM17-664271LF
HM17-664271LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM17-664271LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM17-664271LF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 270UH 360MA 1.12 OHM
Product parameter
Osa numero HM17-664271LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 270UH 360MA 1.12 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5320 pcs Tietolomake HM17 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.236" Dia (6.00mm) suojaus Unshielded
Sarja HM17 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 270µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.12 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.12 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 360mA Nykyinen - värikylläisyys -