Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > HM85-50102LFTR
HM85-50102LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM85-50102LFTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM85-50102LFTR
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus CMC 1MH 3.2A 2LN SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM85-50102LFTR Valmistaja TT Electronics
Kuvaus CMC 1MH 3.2A 2LN SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5518 pcs Tietolomake HM85 Model
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Koko / Dimension 0.709" L x 0.764" W (18.00mm x 19.40mm)
Sarja HM85 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Horizontal, 4 PC Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 1mH @ 100kHz
Korkeus (Max) 0.394" (10.00mm) Suodatintyyppi -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.2A DCR 55 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 55 mOhm Card Paksuus (mm) 3.2A