Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > HM86-10025LFTR
HM86-10025LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM86-10025LFTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM86-10025LFTR
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus CMC 25UH 5.35A 2LN SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM86-10025LFTR Valmistaja TT Electronics
Kuvaus CMC 25UH 5.35A 2LN SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5046 pcs Tietolomake HM86 Model
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC - Koko / Dimension 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm)
Sarja HM86 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Horizontal, 4 Flat Lead
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi @ Taajuus 25µH @ 100kHz
Korkeus (Max) 0.205" (5.20mm) Suodatintyyppi -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.35A DCR 3.1 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 3.1 mOhm Card Paksuus (mm) 5.35A