Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 3FL24-250
3FL24-250
3FL24-250
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3FL24-250 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3FL24-250
Valmistaja Tamura
Kuvaus XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs90 pcs
180 pcs270 pcs540 pcs1080 pcs
Product parameter
Osa numero 3FL24-250 Valmistaja Tamura
Kuvaus XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16249 pcs Tietolomake 3FL24-250
Kategoria Muuntajat Paino -
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 12V, Series 24V Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Isolation 1500Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style PC Pin Koko / Dimension 47.60mm L x 39.60mm W
Sarja 3FL Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 6 VA
Muut nimet 3FL-24-250
3FL24250
MT1118
PF6-24
PF6-24(BOX)
PF6-24(BULK)
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 21.60mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 500mA, Series 250mA keskus Tap No