Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > 3FL40-300
3FL40-300
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3FL40-300 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3FL40-300
Valmistaja Tamura
Kuvaus XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero 3FL40-300 Valmistaja Tamura
Kuvaus XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8826 pcs Tietolomake 3FL40-300
Kategoria Muuntajat Paino -
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 20V, Series 40V Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Isolation 1500Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style PC Pin Koko / Dimension 63.50mm L x 50.80mm W
Sarja 3FL Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 12 VA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 27.05mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 600mA, Series 300mA keskus Tap No