Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > S25P100D15X
S25P100D15X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S25P100D15X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S25P100D15X
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero S25P100D15X Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5446 pcs Tietolomake S25P100D15X
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply ±12 V ~ 15 V
Sarja - anturin tyyppi Hall Effect, Closed Loop
Herkkyys - Vasteaika 1µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module, Single Pass Through ulostulo Ratiometric, Current
Muut nimet 9-S25P100D15XZY Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) lineaarisuus ±0.15%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus DC ~ 100kHz
mittaaminen AC/DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through
Nykyinen - Supply (Max) 16mA Nykyinen - Sensing 100A
tarkkuus ±0.5%