Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > S25P150D15Y
S25P150D15Y
S25P150D15Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S25P150D15Y luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S25P150D15Y
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero S25P150D15Y Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6285 pcs Tietolomake S25PzzzD15Y Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply ±12 V ~ 15 V
Sarja S25PXXXD15Y anturin tyyppi Hall Effect, Closed Loop
Herkkyys - Vasteaika 1µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Current
Muut nimet 9-S25P150D15YZY
MT7359
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) lineaarisuus ±0.25%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus DC ~ 100kHz
mittaaminen AC/DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module
Nykyinen - Supply (Max) 16mA Nykyinen - Sensing 150A
tarkkuus ±0.5%